KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED (VASTUSTEGA!)

 Klienditoe e-mail: [email protected]

 Anname kõik, et kirjad saaksid vastuse ASAP.

 Tasuta transport Eestis alates 100 € ostukorvist.

 Tegutseme aadressil Filtri tee 1, II korrus, Tallinn

Kuidas sooritada ostu?

Lisa soovitud tooted ostukorvi, kinnita ostukorv või suundu otse checkout’i, sisesta oma andmed, vali sobiv kohaletoimetamine, määra sobilik makseviis ning esita tellimus.

Mis saab pärast makset?

Pärast tellimuse esitamist edastatakse Teie poolt sisestatud e-mailile tellimuse kinnitus ja arve. Kui tellimus on kohal ning kaup pakitud ja väljastatud, saadetakse veel eraldi sellekohane kiri, et teaksite tulla oma tellimusele järgi või oodata kohaletoimetamisteenuse infosõnumit.

Millal jõuab kaup minuni?

Meie e-poest tellitud kaup jõuab Teieni Eesti-siseselt 8 tööpäeva jooksul, rahvusvaheliste/välistellimuste puhul 12 tööpäevaga.
Kui kaup ei ole selle ajaga sinuni jõudnud, võta kindlasti ühendust [email protected] 

Millega peaksin veel arvestama?

Meie ostukeskkonnas on kõik kinnitatud tehingud lõplikud, seetõttu veendu alati, et ostukorvi lisatud tooted on soovitud värvi ja suurustega ning sisestatud andmed on korrektsed. Enne tellimuse kinnitamist on võimalik klienditoelt [email protected] saada iga toote kohta vastav mõõtudetabel.

Kas ma saan oma tellimuses olevaid esemeid vahetada või tagastada?

Vastavalt VÕS § 56 lg 1 võib klient sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Kui kaup telliti Itella või Omniva pakiautomaaditeenuse abil, on võimalik kaup 14 päeva jooksul samamoodi ka tasuta tagastada (Itella puhul sama uksekoodiga, millega kaup kätte saadi ning Omniva puhul on tagastuskood SMS mobiilsõnumis eraldi väljatoodud). VÕS § 561 lg 1 kohaselt tagastab müüja tellimuse või konkreetse kauba maksumuse kogusumma kliendi arveldusarvele taganemisavalduse kättesaamisel viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

Kuidas te minu isikuandmeid kasutate?

Isikuandmeid kasutame kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutame ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Pangakonto numbrit kasutame maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr ja kliendi nimi töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Võtke ühendust meie andmekaitseametnikuga e-posti aadressil [email protected]

    Pöördu meie poole küsimusega

    Kui Teil on lisaküsimusi või soovite näiteks saada mõne toote suuruste tabelit, võtke meiega julgelt ühendust!

    5 TEGUTSEMISAASTAT
    500 JA ROHKEM TOODET
    5000 RAHULOLEVAT KLIENTI